Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

  Správa a servis výpočtovej techniky

  Aj Vám sa už určite stalo že Vás Váš počítač prestal poslúchať. Jednoducho si povedal dosť. Samozrejme že môžete svojpomocne hľadať na internete alebo v knihách návod na opravu a stráviť pri tom veľa času. Tak sa ale Váš počítač nestane nastrojom pre efektívnu prácu, ale práve naopak. Bude to brzda a žrút času.

  Neváhajte preto využiť profesionálne služby našej spoločnosti, ktorá s teamom špičkovo vyškolených technikov s bohatými praktickými skúsenosťami, schopných okamžite začať riešiť Váš problém. Môžete si zvoliť formu tejto podpory presne podľa Vaších potrieb. Telefonická podpora, vzdialený prístup, vyriešenie problému u Vas, alebo oprava zariadenia v našom servise umožnuje promptne vyriešenie vzniknutých problémov. Servisné práce môžete uhrádzať jednorázovo alebo paušálne. Ponúkame Vám komplexnú starostlivosť o počítačovú sieť vrátane preventívnych servisných zásahov.

  Aby Vam IT slúžili EFEKTÍVNE

  Ponúkame Vám kompexné slžby v oblasti informačných technológii vrátane konzultačných a poradenských služieb. Možnosť outsourcovať technickú ale aj technologickú a administratívnu oblasť uvítalo množstvo naších klientov. Táto forma spolupráce výrazne pomáha zvyšovať kvalitu a znižovať náklady spojene s IT, čo je aj náš cieľ => Aby Vam IT slúžili EFEKTÍVNE.

  Naši experti majú viac ako 21 rokov skúseností v návrhu, implementácii a správe počítačových sietí, čo je zárukou odbornosti a kvality, ktorú Vám ponúkame.

  Servis v našom servisnom stredisku je vykonávaný odborne zdatnými technikmi s ohľadom na maximálne promptné riešenie z minimálnymi nákladmi a maximálnou efektivitou.

  Servis u Vás za 20€ (603Sk) je forma servisu PC priamo u zákazníka.

  Servisný zásah bez ohľadu na jeho dľžku je vykonaný servisným technikom u zákazníka. V prípade že povaha a zložitosť servisného zásahu neumožňujú vyriešenie u zákazníka, je ponúknutý servis u nás v servisnom stredisku podľa platného cenníka, pričom cena je ponížená o čiastku už zaplatenú za službu Servis u Vás za 20€.

  V cena je kalkulovaná doprava (len v rámci mesta Prievidza) k zákazníkovi a vykonanie servisného zásahu v maximálnej dĺžke 3 hodiny. Doprava
  mimo Prievidzu je kalkulovaná podľa platného cenníku (0.5€/km).

   

  Telefonická podpora je vhodná pre skúsenejších klientov, ktorí bez problémov zvládajú  základné operácie s IT.

  Musia zvladnuť kvalifikovane popísať problém a následne podľa inštrukcii technika vykonávať jednotlivé kroky vedúce k jeho odstráneniu.

  Je nevyhnutné aby rozumel základným pojmom, lebo inak by bola telefonická navigácia menej efektívna ako priamy zásah u klienta, alebo servisný zásah pomocou vzdialeného prístupu.