Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

  Web hosting

  Ponúkame kvalitný webhosting optimalizovaný pre maximálnu dosiahnuteľnosť domény zákazníka pre ostatných návštevníkov internetu a na aplikáciu najnovších technológií v oblasti webhostingu. Hosting internetových domén je realizovaný na serveroch poslednej generácie a rôznych operačných systémoch pre uspokojenie všetkých nárokov klientov.

  Naše servery sú umiestnené na linke s kapacitou 1 Gbps SIX, 1 Gbps NIX + 200 Mbps BT, Telia (zahraničie).

  Štandardné parametre a funkcie pre umiestnenie dynamickej webovej prezentácie sú: 6Gb priestoru s ftp prístupom, webový server Apache s podprou PHP 5, databáza MySQL, DNS, neobmedzený počet subdomén, prevádzka s www aj bez www, .htaccess, štatistika návštevnosti, 30 e-mailových schránok s neobmedzeným početom aliasov, anti SPAM filter, antivírus, Sender Policy Framework (SPF záznam v DNS), grey listing, 24 hodinový dohľad nad prevádzkou serverov.

  Cena tejto služby je 15 € mesačne (180 €) a zahŕňa registračný poplatok za doménové meno (platí sa dopredu ročne národným správcom domén .sk,.cz,.eu...) a nonstop prevádzku virtuálenho serveru, na ktorom bežia webové a mailové služby+denná záloha súborov a databáz+hotline.
  Pre klientov našeho webdizajnového štúdia ponúkame pri ročnom predplatnom akciovú cenu 12,50 € /mesačne (150 € ročne).

  © 2017 ALPHA consult. All Rights Reserved.